קולקציית VANS CULTIVATE CARE

בעונה זו של השנה, Vans מציגה את קולקציית Cultivate Care, שעוצבה תוך התמקדות בתמונות ובביטויים מלאי עוצמה ומרוממים, במטרה לחזור ולהזכיר לאנשים להיות טובים לעצמם ולאחרים.

בריאות ורווחה נפשית משפיעות על כולנו. עבור חלקנו, בריאות נפשית היא מאבק יומיומי, במיוחד בזמנים מתוחים וסוערים. Vans שמה את הבריאות הנפשית בעדיפות ראשונה כהיבט מרכזי ברווחה הכללית. בקשר לקולקציית Cultivate Care, Vans תתרום לפחות $75,000 כדי לתמוך ב-Kind Campaign, ארגון בינלאומי ידוע שפועל ללא מטרת רווח, המעלה את המודעות ומציע דרכים לריפוי ההשפעות השליליות והמתמשכות של

כל פריט בקולקציה מייצג את ההיבט האישי של רווחה נפשית –להרגיש טוב פירושו להיות עצמך, בראש ובראשונה. הסגנון האינדיבידואלי המצויר ביד מופיע בפריטים של קולקציית Cultivate Care למבוגרים ולילדיםכאיור ברבדים, המודגש בעזרת ביטויים של עוצמה ותקווה בצבע יסוד בהירים.

בדומה לשיתוף דף מתוך היומן האישי, הקולקציה מתמקדת בעוצמת החיבור לתמיכה באופטימיות לקראת העתיד. עם מטרה דומה, דמויות ה-Ombré המקיימות ביניהן אינטראקציה בטבע מייצגות את האופן שבו נוכל לבנות בריאות קהילתית בעזרת פתיחות ותקשורת.    

את קולקציית Cultivate Care משלימים פריטי לבוש במידות למבוגרים ולנוער, הממשיכים את התחושה הרכה, המרגיעה והאישית הדומה.

 

חזרה למעלה