ואנס והסקייטרית ביאטריס דומונד מציגים עיצוב חדש לנעל ה- Zahba

ה-Zahba mid היא שילוב מנצח בין עיצוב על זמני לטכנולוגיה מתקדמת

 

היא פורצת דרך, כובשת בפשטות שלה ומאזנת ללא מאמץ בין טכניקה לסטייל.

הסקייטרית הניו יורקית ביאטריס דומונד היא ההשראה המושלמת לדגם החדש של נעל ה-Zahba, יצירת מופת ורסטילית שמפגישה בין טכנולוגיה מתקדמת, עמידות ועיצוב על זמני.

 

                                                                                                                 

                             

         

עיצבנו את ה- Zahba midבהשראת הנוף שהופך את הסתיו הניו-יורקי לתקופה והמקום האהובים על ביאטריס. שילבנו בין גפה בגוון ירוק דהוי, לאלמנטים מוזהבים שמזכירים שלכת ועיטורים שחורים להשלמת האווירה.

גפת הזמש לא רק נראית נהדר, היא גם עמידה במיוחד מפני קרעים ובלאי – כך שתוכלו לבצע ללא חשש טריקים שנעליים אחרות היו מתפרקות רק מצפייה בהם.

                              

 

עיצבנו את ה- Zahba midבהשראת הנוף שהופך את הסתיו הניו-יורקי לתקופה והמקום האהובים על ביאטריס. שילבנו בין גפה בגוון ירוק דהוי, לאלמנטים מוזהבים שמזכירים שלכת

ועיטורים שחורים להשלמת האווירה. גפת הזמש לא רק נראית נהדר, היא גם עמידה במיוחד מפני קרעים ובלאי – כך שתוכלו לבצע ללא חשש טריקים שנעליים אחרות היו מתפרקות רק מצפייה בהם.

דאגנו לצייד את ה- Zahba midבשלל חידושים טכנולוגיים שהופכים אותה לאחת מנעלי הסקייטבורד המתקדמות ביותר שתמצאו בשוק, והשימוש שעשינו בחומרים ממקורות אחראיים

אקולוגית הוא הדובדבן שבקצפת.

 הסוליה החיצונית מורכבת משכבת  IMPACTWAFFLE™ושתי שכבות של קצף VR3CUSH™ לבלימת זעזועים אופטימלית וידידותית יותר לסביבה.

תחתן, ציפוי של גומי SICKSTICK™ מספק אחיזה יציבה בקרש ומאריך את חיי הנעל.

בחרטום, טכנולוגית ה- DURACAP™מונעת שחיקה גם בשימוש אינטנסיבי במיוחד. קחו אותה לסיבוב ותבינו מיד מה הופך את הנעל הזו למיוחדת כל כך.

 

 

ה- Zahba midזמינה כעת לרכישה בסניפים ובאתר שלנו.

 

 

חזרה למעלה