כיצד לקשור את השרוכים בנעליים הרגילות ובנעלי האימון של VANS

מאז שנת 1966, Vans היא שם נרדף לציוד סקייט לביש ללא מאמץ ולסגנון אורבני מקורי. היום נענה על השאלה העתיקה "מהי הדרך הטובה ביותר לקשור את השרוכים בנעלי Vans?" התשובה היא, כמובן, באיזו דרך שמתאימה לסגנון הייחודי שלכם.  עיינו במדריך שלנו לקשירת השרוכים בנעלי Vans ולמדו איך להפיק את המרב מנעלי האימון ‒ למדו קשירה מקבילה, קשירה מוצלבת, קשירת רוכסן או קשירה בסגנון Off the Wall משלכם.

כיצד לקשור שרוכים בקשירה מוצלבת בנעלי VANS

שיטת הקשירה המוצלבת, ישר מהקופסה ואל הרחוב, היא הסטנדרט לסגנונות האיקוניים שלנו כמו ה-Vans Authentic וה-Old School שרוכים בעצמכם? כך תעשו זאת:

1. העבירו כל קצה של שרוך הנעל דרך שתי הלולאות התחתונות-הקצה השמאלי דרך הלולאה השמאלית ולהפך, כך שיווצרו בינהן פס.

2. העבירו את הקצה הימני של השרוך דרך הלולאה הבאה בצד השמאלי, כשאתם עוברים מלמעלה למטה דרך החור (הקפידו שהשרוך לא יתלפף)!

3. חזרו על התהליך עם הקצה השמאלי של השרוך, וודאו שאתם מכניסים את השרוך לכיוון מטה דרך הלולאה ואחר כך מחזירים אותו למעלה אחרי שהעברתם את הלולאה.

4. המשיכו בדוגמא במעלה הנעל עד הלולאה הרצויה. יש אנשים שאוהבים להשאיר כמה לולאות ריקות כדי שהנעל תהיה מרווחת יותר, ואחרים אוהבים התאמה הדוקה.

5. קשירה מוצלבת של השרוכים פירושה שצד אחד של השרוכים תמיד יהיה מעל הצד השני, כשאתם קושרים השרוכים בנעל השנייה, אם תהפכו את הדוגמא, הנעליים יהיו שיקוף האחת של השנייה..

איך לקשור שרוכים בקשירה מקבילה או בקשירת פסים בנעלי VANS

אם אתם זקוקים לגזרה הדוקה במיוחד של הנעליים, שיטת הקשירה המקבילה תיתן לכם אחיזה טובה לאורך כל היום (ועל הדרך תעניק לנעלי האימון מראה ייחודי). כך תעשו זאת:

1. העבירו את הקצה השמאלי של השרוך פנימה ומטה דרך הלולאה השמאלית התחתונה, ואת הקצה הימני של השרוך דרך הלולאה הימנית התחתונה.

2. הכניסו את החלק השמאלי של השרוך מתחת ללולאה השנייה מלמטה בצד השמאלי, והעבירו אותו כלפי מעלה דרך החור. שיטה זו מסתירה את השרוכים ונותנת מראה נקי.

3. העבירו את החלק הימני של השרוך מלמטה דרך הלולאה השלישית מלמטה בצד ימין, הלולאה הימנית השנייה אמורה להישאר ריקה.

4. תפסו את החלק השמאלי של השרוך והכניסו אותו כלפי מטה דרך הלולאה הימנית השנייה מלמטה- זו שהשארתם ריקה.

5. עכשיו שני חלקי השרוך אמורים להיות בצד הימני של הנעל. כעת קחו את החלק הימני של השרוך-זה שבלולאה השלישית מימין למטה-והעבירו אותו כלפי מעלה ולעבר צד שמאל ומטה דרך הלולאה השלישית מלמטה בצד שמאל.

6. חזרו על התהליך בצד השני.

איך לקשור שרוכים בקשירת רוכסן בנעלי VANS

לא מצליחים להחליט בין קשירה מוצלבת לקשירה מקבילה? קשירת רוכסן היא שיטת האמצע הייחודית בין השתיים. בצעו את השלבים הבאים כדי לקשור בקשירת רוכסן את השרוכים בנעלי ה-Vans האהובות עליכם:

1. צרו קשר בקצה אחד של השרוך. הקשר הזה ישמש כסוג של עוגן, כדי להבטיח שהוא לא יוכל לעבור דרך הלולאות.

2. העבירו מלמטה את קצה השרוך שאין בו קשר דרך הלולאה הימנית התחתונה.

3. קח את אותו הקצה לצד השני, והעבירו אותו כלפי מטה דרך הלולאה השמאלית התחתונה.

4. הביאו את השרוך מטה ולצד השני, והעבירו אותו כלפי מעלה דרך הלולאה הימנית השנייה מלמטה.

5. חזרו על הפעולה עד שהנעל תהיה קשורה בשרוך לכל אורכה. בשיטה הזו אין צורך ליצור קשר סופי של שרוכי הנעליים, לכן פשוט משכו את השרוך במידה הרצויה, הכניסו את הקצוות של השרוך אל תוך הנעל, ואתם מוכנים ליציאה.

איך להסתיר שרוכי נעליים ב-VANS

אם אתם בדרך לסקייטפארק או לקראת רכיבה על אופניים, או עומדים לצאת לטיול בטבע, הסתרת שרוכי הנעליים בנעלי האימון של Vans היא הדרך הטובה ביותר להימנע מלדרוך עליהם וליפול או למנוע הסתבכות שלהם בגלגלים. במקום להעביר את השרוכים בחזרה למעלה כדי לקשור אותם בחזית, הכניסו את הקצוות לתוך צידי הנעל. זה עובד הכי טוב בשיטות של קשירה מקבילה וקשירת רוכסן.

איך להפיק את המרב מהשרוכים של VANS

לא משנה אם אתם סקייטריםמקצוענים ברכיבה על BMX או סתם אוהבים פעילות גופנית, רוב הסיכויים שבסופו של דבר יופיעו סימני בלאי בשרוכים של ה-Vans. מומלץ להחליף לעתים קרובות את שיטות הקשירה כדי להפחית את ההשפעה על השרוכים ולשמור על מראה חדש לאורך זמן.

איך להחליף

תנו מראה חדש לנעלי הסקייטרים האהובות עליכם עם זוג חדש של שרוכים, הזמינים בשחור, בלבן ובהדפס המשבצות האיקוני שלנו. השרוכים לנעלי אימון עשויים כך שיתאימו לכל זוג של נעלי Vans, כדי שתוכלו לקשור אותם בכל דרך שתרצו. הם גם מתוכננים לעבודה קשה עם 100% פוליאסטר לעמידות לטווח ארוך.

איך לנעול את נעלי VANS (טיפ מקצועי: איך שבא לכם)!

מחפשים השראה סגנונית? לאסתטיקה קלאסית, שלבו את נעלי האימון Sk8-Hi עם ג'ינס בקיפול הפוך וחולצת טי, או שמלה בגזרת A עם נעלי אימון Era של Vans למראה האולטימטיבי בסגנון האורבני המוביל. חשוב לזכור שאין דרך נכונה או לא נכונה לנעול את Vans ‒ אתם פשוט צריכים להתרכז בביטוי סגנון ה-Off the Wall הייחודי לכם, בכל דרך שתתאים לכם. בחרו מתוך מאות סגנונות וצבעים של נעלי האימון, ההלבשה והאביזרים של Vans, למראה שהוא ייחודי לכם ומציע נוחות ושימושיות לכל היום.

איך לקשור שרוכים בקשירה מקבילה או בקשירת פסים בנעלי VANS

אם אתם זקוקים גזרה הדוקה במיוחד של הנעליים, שיטת הקשירה המקבילה תיתן לכם אחיזה טובה לאורך כל היום (ועל הדרך תעניק לנעלי האימון מראה ייחודי).

חזרה למעלה