ערכת ניקוי לנעלי קנבס

במלאי
מק״ט
VA45DAWHT
62.93 ₪ 89.90 ₪ -30%
מגדר
נשים; גברים

חברי VANS CLUB תוכלו לצבור 6.29 נקודות*

לבן
לבן
Delivery

משלוח חינם בקניה מעל 199 ש"ח

Returns

מתלבטים מה לקנות? תזמינו , תמדדו... אפשרויות החזרה נוחות ומגוונות

*בכפוף לתנאי תקנון מועדון לקוחות האתר

פריסת תשלומים נוחה

club members banner

מק״ט
VA45DAWHT
62.93 ₪ 89.90 ₪ -30%
מגדר
נשים; גברים

חברי VANS CLUB תוכלו לצבור 6.29 נקודות*

ערכת ניקוי נעליים של ואנס עוזרת לך לשמור על הנעליים שלך כמו חדשות !
מיועדת לנעלי קנבס.
מכילה: מגן מפני מים וכתמים (מים, תערובת שרף, חומר משמר), קצף ניקוי (מים, נתרן לאוריל סולפט, קרבומר, תמציות ריח, חומר משמר) וספוג בצורת נעלי VANS.

הכל מגיע בתוך תיק הניתן לסגירה חוזרת.
כל בקבוק מכיל 59 מ״לֹ.

VANS WATER & STAIN SHIELD - ספריי מגן מפני מים וכתמים
מיועד לשימוש על קנבס, עור, זמש, נובק, ניילון, רשת ובד סינתטי
מספק הגנה מפני לחות וכתמים. מתאים לנעליים ואביזרים. מיועד לשימוש לפני לבישה בפעם הראשונה

הוראות שימוש: יש לנער היטב לפני השימוש. הנעליים חייבות להיות יבשות ונקיות. החזקו את המיכל במרחק של 6 ס"מ מהפריט ורססו בתנועה קדימה ואחורה. הקפידו לרסס את הנעליים באופן יסודי ואחיד, כולל כל התפרים והניחו לייבוש למשך 24 שעות.

אזהרות: אין לבלוע. במקרה של בליעה פנו לרופא. אין לרסס לכיוון העיניים. אם מתרחש מגע עין, שטפו במים למשך 15 דקות ופנו לרופא. יש להימנע משימוש בחושך. הרחיקו מהישג ידם של ילדים וחיות מחמד.


VANS foaming cleaner - קצף ניקוי
מיועד לשימוש על קנבס, זמש, עור נובק, רשת ניילון ובד סינתטי
מסיר לכלוך וכתמים מנעלי Vans ועוזר לשמור על הנעליים להראות כמו חדשות. אידיאלי לניקוי מסגרת הגומי הלבנה מסביב לנעליים. ניתן לשימוש גם על הגפה והסוליה.

הוראות שימוש:
קנבס: יש למרוח כמות קטנה על מברשת רטובה ולנקות את כל הנעל. שטפו את הנעל במים לאחר הניקוי. מלאו את הנעל במגבת יבשה או מגבת נייר. אין לייבש באור שמש ישיר.
זמש ונובוק: אין להשתמש במים. מרחו כמות קטנה על מברשת נקייה ויבשה. נקו את כל האזור באופן שווה. השאירו לייבוש למשך הלילה. צחצחו את הצד הרך באריג עם מברשת נקייה ויבשה.
עור חלק: מרחו את הקצף על מטלית לחה, ספוג או מברשת זיפים רכה. יש למרוח על כל האזורים בצורה שווה אחידה. השתמשו במטלית נקייה ויבשה כדי לנגב עודפי מים ולכלוך.
נעלי ספורט/הנעלה ספורטיבית: יש למרוח כמות קטנה על מברשת רטובה ולנקות את כל הנעל. נגבו עודפי מים ולכלוך בעזרת מגבת נקייה ויבשה.

אזהרות: אין לבלוע. במקרה של בליעה פנו לרופא. אין לרסס לכיוון העיניים. אם מתרחש מגע עין, שטפו במים למשך 15 דקות ופנו לרופא. יש להימנע משימוש בחושך. הרחיקו מהישג ידם של ילדים וחיות מחמד.חזרה למעלה